Dechberoucí Moravské Toskánsko

by - 3.5.20

Ahoj!

Taky si tak užíváte té kvetoucí přírody jako já? Já to jaro prostě miluju. Kvetoucí stromy, květiny, zelená tráva... A krom toho všeho je jaro ideální na sběr různých bylinek. Já jsem si zatím nasbírala pár sedmikrásek a pampelišek, které jsem usušila na čaj a taky jsem poprvé v životě zkusila pampeliškové listy, ze kterých jsem vytvořila salát. Je to skvělá alternativa směsí salátů, které se dají koupit v obchodě. A co vy? Už jste někdy pampeliškové listy ochutnali?


Dnes bych vám opět ráda představila místo, které stojí za návštěvu. Už podle titulku dnešního článku víte, že se bude jednat o Moravské Toskánsko.Moravské Toskánsko je oblast, kterou najdete kousek od Kyjova konkrétně u vesnice Šardice. A proč název Moravské Toskánsko? Krajina totiž svými terénními vlnami připomíná Toskánsko italské. Pokud byste se tam rádi vypravili, TADY máte odkaz na mapu.Moravské Toskánsko je velmi populární mezi fotografy a dokonce má svůj vlastní IG profil, kde můžete najít nejrůznější snímky od mnoha fotografů.

No a pokud by vám ještě zbýval čas a energie, navštívit můžete taky zámek Milotice, který je odsud vzdálený jen pár kilometrů.

Už jste někdy tuto oblast navštívili?Mohlo by se vám líbit

1 Komentářů

  1. With a mixture of acute angles, easy lines, and geometric configurations, the Maze roulette desk in walnut is characterized by a labyrinth-inspired base with a mystifying motif. Beautifully detailed with an American roulette wheel for infinite sport play, this luxury sport desk exudes cutting edge style and modern allure, making it a fascinating point of interest in any room. As with all of our designs, the Maze desk can be customized in 카지노 your selection of bespoke sizes, colours, and finishes. Two hand-sculpted legs bestow a way of basic style upon the Baluster roulette desk in white. This luxury sport desk includes a casino-grade top with an American wheel perched upon two wide baluster column legs that mimic the curves and lines of crown molding.

    OdpovědětVymazat